O nas

by Oli Loli New Life

Autorka bloga – Paulina

Kilka słów o mnie:
szalona artystka – kocham second handy i wyprzedaże, jestem łowcą i
zawsze upoluję coś extra! Na pchlim targu czuję się jak ryba w wodzie. Zajmuję się szeroko pojętym handmade i recyklingiem, tworząc przedmioty domowego użytku.

zapalona podróżniczka – praca w
biurze podróży pozwalała mi się spełniać, a coroczne podróże resetowały
mnie na cały kolejny rok. Gdy tylko mamy trochę czasu, ciągam familię po zakamarkach Szwajcarii, planuję podróże po Europie i Polsce.

solidna kobieta biznesu – zajmuję się copywritingiem, piszę artykuły na zlecenie sprzedaję swoje zdjęcia – zawsze zgodnie z umową i na czas

Dlaczego założyłam bloga?
Blog powstał we wrześniu, tuż po naszej
przeprowadzce do Szwajcarii, wtedy to zaczęliśmy życie na nowo. Z dala od rodziny i
przyjaciół, od ukochanych miejsc i przyzwyczajeń. Od tamtego czasu wszystko się tutaj zmieniło – blog ewaluował, pojawił się na nim ogrom treści, a ja stałam się mądrzejsza o wiele nowych doświadczeń.

Główny bohater – Oliwier

Mój mały Oli Loli  – 5-letni facet po przejściach i ciężkich doświadczeniach ale cieszący się z życia jak nikt inny! To cały mój świat i inspiracja. Ciekawski, uparty i chętny do współpracy – cała mamuśka 🙂  Dzięki niemu kręci się moje blogowanie; motywuje mnie do tworzenia wpisów kreatywnych i kulinarnych. Dla Niego zmieniliśmy nawyki i przyzwyczajenia – dla Niego zmieniliśmy kraj zamieszkania. (odsyłam to co było PRZED)

Pełny życia mały brój, czasem pyskaty, a jednak z wielkim urokiem osobistym. Aktualnie uwielbia przebierać się za rycerza (i broni mamy – swej królowej), oglądać książki o zwierzętach, gotować i budować skomplikowane konstrukcje z klocków Lego! Idealny mężczyzna 🙂

Berbeć – Gabriel

Pojawił się z nienacka i namieszał nam w życiu. Najbardziej wyjątkowy prezent świąteczny jaki mogliśmy dostać. 10-miesięczny wulkan energii, sama słodycz ciekawa świata!

Jest jeszcze Ślubny

Pan Widmo, nie lubi się pokazywać “mediom”, nie bierze udziału w prowadzeniu bloga – według niego to jedna wielka nuda. Zapalony gracz PS4, wielbiciel filmów akcji, miłośnik dobrego jedzenia, wędkowania i nowoczesnych gadżetów. Wszystkie problemy rozwiązuje słowami: idź się napij i zapomnij (matko! i on jest ojcem ?!)

Chcesz pogadać? Coś Ci nie pasuje, masz kłopot/pomysł/sugestię?

pisz śmiało: paulina88g@wp.pl